פילטר אוויר

 
 
 
זקוקים לשירותי תחזוקה וטיפול במטבח התעשייתי שלכם? מעוניינים לשפר את מערכות האוורור והמיזוג לקראת הקיץ? פנו לחברת אוטמי זקין ישראל בע"מ, ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת על שירותי ניקוי והתקנה של פילטר אוויר.

פילטר אוויר נקי הוא תנאי לפעילותו של המטבח התעשייתי. ללא פילטר לא ניתן לנקז את הריחות, להבטיח סביבת עבודה נעימה, ולשמור על איכות חומרי הגלם. יחד עם זאת, רוב הלקוחות אינם מכירים בחשיבות של הפילטר, ולכן לא דואגים לתחזוקה שוטפת שלו.
 
 
 
פילטר אויר
 
 
 
 
 
 
בניגוד למה שנהוג לחשוב, ניקוי של פילטר אוויר הוא לא רק תוצאה של שימוש לא נכון. יש לנקות ולתחזק את הפילטר בצורה מקצועית ובאופן תקופתי, למנוע נזקים נוספים, ולחסוך בעלויות צריכת החשמל והאנרגיה.

פילטר אוויר וסל שירותים למטבח התעשייתי

אנחנו עוסקים כבר שנים רבות בניקוי פילטרים עבור מטבחים. המומחיות שלנו היא בנושא של טיפול במערכות אוורור ונידוף עשן, תוך מתן שירות שוטף לניקוי והחלפת פילטרים למנדפים בכל רחבי הארץ.

מלבד שירות ספציפי של ניקוי פילטר אוויר, איתנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על סל שירותים הכולל פעולות כגון:
-שטיפת מסנני אלומיניום
-החלפת מסננים מקרטון מיקרוניים
-החלפת פילטר שק
-שטיפת תאי שיקוע
-בדיקת תקינות של המפוח, המנדף והארובה
-ניקיון ותחזוקה שוטפת

כל מי שעובד בסביבה תעשייתית צריך לזכור, כי ניקוי של פילטר הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה הכללית של המטבח. אנו משתמשים בניסיון, מיומנות וכלים מקצועיים, על מנת להפעיל צוות עובדים המנקה את הפילטר ללא פגיעה בעבודת המטבח. איתנו תוכלו להחזיר את המטבח לכשירות מלאה גם לאחר בעיות בלתי צפויות.

חייגו למוקד במספר 072-3257661, ואחד מנציגי חברת אוטמי זקין ישראל יעמוד לרשותכם!