ניקוי ארובות

 
 
 
זקוקים לניקוי ארובות במטבח התעשייתי? מחפשים אחר חברה המוכרת ארובות תעשייתיים אשר מוכרת על ידי חברות הביטוח, משרד הבריאות ורשות הכיבוי וההצלה? נציגנו ישמחו לתאם עבורכם סל מתקדם של עבודות ושירותים.

תקן הבטיחות העולמי NFPA96 והתקן הישראלי 1001 חלק 6 קובעים כי כל עסק המפעיל מטבח תעשייתי חייב לדאוג לניקוי ארובות, מנדפים ומפוח אחת לשנה לפחות. בנוסף, על פי החוק טיפול מן הסוג הזה צריך להתבצע על ידי חברה מוסמכת, שתציג אישור המוכר על ידי חברות הביטוח ורשויות הכיבוי וההצלה.


 
 
 
ניקוי ארובות
 
 
 
 
אנו עוסקים כבר שנים רבות בטיפול במערכות אוורור ונידוף עשן, ומציעים כמובן גם שירותי ניקוי ארובות. איתנו תוכלו להבטיח עבודות ניקוי ותחזוקת ארובות ומנדפים על פי תדירות הפעילות במטבח, הצרכים האישיים שלכם ודרישות הגורמים הרשמיים. על מנת להקל על השירות יוכלו נציגי החברה להגיע אליכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מקפידים על עבודות ברמה גבוהה, מכשירים צוותים בעלי ניסיון, ומוודאים מיומנות ואמינות כבר במהלך פגישת הייעוץ.
 

ניקוי ארובות - היתרונות של חברה מקצועית

 
בחברה שלנו תוכלו לבצע עבודות ניקוי ארובות עם צוותים ישראליים בלבד, כאשר כל הטכנאים הם בעלי רישיון עבודה בגובה. חברת אוטמי זקין ישראל בע"מ מציעה עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, מעדיפה להעסיק יוצאי יחידות קרביות ומאמינה באהבת הארץ והמולדת.
 

ארובות זה אנחנו - אוטמי זקין ישראל

 
אנו לא לוקחים סיכונים ומזמינים אתכם להצטרף להצלחה. אל תפקידו את המטבח התעשייתי שלכם בידיים אחרות, ופנו אלינו כדי לנקות את הארובות תוך הנאה מיתרונות ייחודיים:

  • מחיר הוגן ומשתלם
  • ציוד וכלי עבודה חדישים
  • שירות מקצועי המוכר על ידי חברות הביטוח, רשויות כיבוי האש וההצלה ומכון התקנים הישראלי
 
חייגו עכשיו אל נציגי אוטמי זקין ישראל בע"מ, ותוכלו לקבל הצעת מחיר ללא תחרות!