מערכות סינון אוויר

 
מעוניינים לשפר את היעילות של המטבח התעשייתי? סובלים מריחות שאינם מתנדפים בתוך העסק או המפעל? הגיע הזמן לברר לגבי שירותי ניקוי והתקנת מערכות סינון אוויר:
חייגו למוקד שלנו במספר 072-3257661, ונספק לכם סל שירותים במחיר משתלם.

 

עבור מי מיועד מערכות סינון אוויר?

 
מסנן אוויר קובע את איכות העבודה של מטבחים תעשייתיים. מלבד הנוחות המתאפשרת עקב אוויר מסונן שאינו עומד לאורך זמן, עובדים במטבחים תעשייתיים מצליחים להשיג תפוקה גבוהה יותר במידה והסביבה מאפשרת זו.

מערכות סינון אוויר מיועדות ללקוחות, למנהלים ולכל מי שלוקח חלק בהפעלה שוטפת של מטבח תעשייתי. זו הסיבה שיש להתקין מסננים ברמה גבוהה, לדאוג לניקוי תקופתי שלהם ולעקוב אחר בעיות לצורך קבלת פתרונות מידיים.

אנחנו בחברת אוטמי זקין ישראל בע"מ מציעים שירות שוטף ליחידות סינון במנדפי מסעדות. מבחינתנו ההתקנה והניקוי של מסנן אוויר היא פעולה חשובה, המבטיחה עמידה בתקנים של איכות הסביבה. אנו מספקים שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המעוניינים לנצל את היכולות של המסננים החדשים. יחידות הסינון אותן אנו מתקינים מורכבות ממסנני שומנים ועשן וכוללות מפוח ליניקת האוויר.

 
 

תפקיד מערכות סינון אוויר במסעדות ומטבחים

 
 
מי שאינו בקיא בתחום טיפול במערכות סינון אוויר ונידוף עשן, צריך לזכור כי מדובר על נושא מורכב. פעולות כמו ניקוי והתקנת מסנן או פילטר צריכות לתת מענה על מספר צרכים:

  • נידוף עשן הבישול והטיגון מהמטבח
  • העברת העשן אל מפוח ששואב אותו אל מחוץ לבניין
  • ניקוי השומן המצטבר במערכת לצורך מניעת דליקות

מערכת האוורור והנידוף הקיימת במטבח דורשת ניקיון תקופתי, שירותי תחזוקה והחלפת רכיבים תקולים. בחברה שלנו יודעים היטב כיצד לבצע את הפעולות הללו ומתגאים בשנים רבות של ניסיון.
 
 
 
מסנן אויר
 
 
 
 

התקנה, תחזוקה וניקוי מערכות סינון אוויר

 
 
בואו לשפר את המטבח שלכם והצטרף אל מאות לקוחות מרוצים, צלצלו עוד היום אל נציגנו, ובואו לתאם פגישת ייעוץ בנוגע לשירותי התקנות, ניקוי מסנני אוויר, מנדפים.