מערכות סינון אוויר

 
מעוניינים לשפר את היעילות של המטבח התעשייתי? סובלים מריחות שאינם מתנדפים בתוך העסק או המפעל? הגיע הזמן לברר לגבי שירותי ניקוי והתקנת מערכות סינון אוויר:
חייגו למוקד שלנו במספר 072-3257661, ונספק לכם סל שירותים במחיר משתלם.

 

עבור מי מיועד מערכות סינון אוויר?

 
מסנן אוויר קובע את איכות העבודה של מטבחים תעשייתיים. מלבד הנוחות המתאפשרת עקב אוויר מסונן שאינו עומד לאורך זמן, עובדים במטבחים תעשייתיים מצליחים להשיג תפוקה גבוהה יותר במידה והסביבה מאפשרת זו.

מערכות סינון אוויר מיועדות ללקוחות, למנהלים ולכל מי שלוקח חלק בהפעלה שוטפת של מטבח תעשייתי. זו הסיבה שיש להתקין מסננים ברמה גבוהה, לדאוג לניקוי תקופתי שלהם ולעקוב אחר בעיות לצורך קבלת פתרונות מידיים.

אנחנו בחברת אוטמי זקין ישראל בע"מ מציעים שירות שוטף ליחידות סינון במנדפי מסעדות. מבחינתנו ההתקנה והניקוי של מסנן אוויר היא פעולה חשובה, המבטיחה עמידה בתקנים של איכות הסביבה. אנו מספקים שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המעוניינים לנצל את היכולות של המסננים החדשים. יחידות הסינון אותן אנו מתקינים מורכבות ממסנני שומנים ועשן וכוללות מפוח ליניקת האוויר.

 
 

תפקיד מערכות סינון אוויר במסעדות ומטבחים

 
 
מי שאינו בקיא בתחום טיפול במערכות סינון אוויר ונידוף עשן, צריך לזכור כי מדובר על נושא מורכב. פעולות כמו ניקוי והתקנת מסנן או פילטר צריכות לתת מענה על מספר צרכים:

  • נידוף עשן הבישול והטיגון מהמטבח
  • העברת העשן אל מפוח ששואב אותו אל מחוץ לבניין
  • ניקוי השומן המצטבר במערכת לצורך מניעת דליקות

מערכת האוורור והנידוף הקיימת במטבח דורשת ניקיון תקופתי, שירותי תחזוקה והחלפת רכיבים תקולים. בחברה שלנו יודעים היטב כיצד לבצע את הפעולות הללו ומתגאים בשנים רבות של ניסיון.
 
 
 
מסנן אויר
 
 
 
 

התקנה, תחזוקה וניקוי מערכות סינון אוויר

 
 
בואו לשפר את המטבח שלכם והצטרף אל מאות לקוחות מרוצים, צלצלו עוד היום אל נציגנו, ובואו לתאם פגישת ייעוץ בנוגע לשירותי התקנות, ניקוי מסנני אוויר, מנדפים.

 
 
 

פילטר אוויר

 
זקוקים לשירותי תחזוקה וטיפול במטבח התעשייתי שלכם? מעוניינים לשפר את מערכות האוורור והמיזוג לקראת הקיץ? פנו לחברת אוטמי זקין ישראל בע"מ, ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת על שירותי ניקוי והתקנה של פילטר אוויר.

פילטר אוויר נקי הוא תנאי לפעילותו של המטבח התעשייתי. ללא פילטר לא ניתן לנקז את הריחות, להבטיח סביבת עבודה נעימה, ולשמור על איכות חומרי הגלם. יחד עם זאת, רוב הלקוחות אינם מכירים בחשיבות של הפילטר, ולכן לא דואגים לתחזוקה שוטפת שלו.

פילטר אויר

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ניקוי של פילטר אוויר הוא לא רק תוצאה של שימוש לא נכון. יש לנקות ולתחזק את הפילטר בצורה מקצועית ובאופן תקופתי, למנוע נזקים נוספים, ולחסוך בעלויות צריכת החשמל והאנרגיה.


 

פילטר אוויר וסל שירותים למטבח התעשייתי

 
אנחנו עוסקים כבר שנים רבות בניקוי פילטרים עבור מטבחים. המומחיות שלנו היא בנושא של טיפול במערכות אוורור ונידוף עשן, תוך מתן שירות שוטף לניקוי והחלפת פילטרים למנדפים בכל רחבי הארץ.

מלבד שירות ספציפי של ניקוי פילטר אוויר, איתנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על סל שירותים הכולל פעולות כגון:
-שטיפת מסנני אלומיניום
-החלפת מסננים מקרטון מיקרוניים
-החלפת פילטר שק
-שטיפת תאי שיקוע
-בדיקת תקינות של המפוח, המנדף והארובה
-ניקיון ותחזוקה שוטפת

כל מי שעובד בסביבה תעשייתית צריך לזכור, כי ניקוי של פילטר הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה הכללית של המטבח. אנו משתמשים בניסיון, מיומנות וכלים מקצועיים, על מנת להפעיל צוות עובדים המנקה את הפילטר ללא פגיעה בעבודת המטבח. איתנו תוכלו להחזיר את המטבח לכשירות מלאה גם לאחר בעיות בלתי צפויות.

 
חייגו למוקד במספר 072-3257661, ואחד מנציגינו יעמוד לרשותכם!