מסנן HEPA

 
 
מה זה מסנן HEPA? למה צריך אותו? סינון אוויר – אחד החלקים שחשוב ביותר לתכנן בכל מטבח מוסדי או מסעדה כאשר אנחנו מקימים או משפצים מטבח שעובד בקנה מידה נרחב, כמו מטבח של מסעדה או מטבח מוסדי כזה או אחר, אנחנו צריכים לתכנן לא מעט פרטים – ואחד החשוב בפרטים אלה הוא ללא ספק מערכת סינון אוויר
כיום, כל מטבח שכזה למעשה מחויב במערכת סינון והוצאת אוויר, או בקיצור מנדף, שתפקידה להוציא את העשן והחומרים המזיקים אל מחוץ למטבח ולמבנה, ולדאוג לאספקה שוטפת של אוויר מסונן ונקי. בהתחשב בכך שמדובר במטבחים, קרי מקום שחייב להיות סטרילי ככל הניתן בכדי להבטיח את הסטריליות של המזון, חומרי הגלם ועובדי המטבח עצמם, יש להשקיע במסננים האיכותיים ביותר במערכות הנ"ל. כעת, נבין בדיוק מהו מסנן HEPA, ומה הופך את סוג זה של מסננים לבחירה הנכונה ביותר עבורכם כשאתם מתכננים מערכת של מנדף דרך השירות של אוטמי זקין.
 

כיצד עובדים מסנני HEPA

 
  • מה זה HEPA? מסנן HEPA הוא מסנן שנחשב למסנן אבסולוטי, ברמת הסינון המכאנית הגבוהה ביותר בשוק כיום. עבודתו של מסנן זה מבוססת על מסגרת של עץ, אלומיניום ופח מגולוון, המחזיקה שכבות של סיבי זכוכית באיכות הגבוהה ביותר המודבקים זה לזה בצפיפות רבה מאוד. בצורה זו, משיגים למעשה את שטח הפנים הנרחב ביותר עבור הסינון האיכותי של אוויר שנחוץ במסנן, ויוצרים את אספקת האוויר האיכותית ביותר דרך המסנן שסופח כל חומר מזיק באשר הוא, ברמת איכות של יותר מ-99%.
  • ומה האפשרויות שלכם? כשאתם פונים לשירות של אוטמי זקין אתם מגיעים למקום הנכון להזמין דרכו מסנן HEPA. השירות שלנו עובד לא רק עם המוצרים האיכותיים ביותר בתחום זה, אלא גם מבטיח לכם את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר בתכנון ובהתקנה שלהם במטבח שלכם.

אוטמי זקין מתאימים עבורכם את המסנן הטוב ביותר. כי איכות זה אוטמי זקין.
כשאתם רוצים מסנן HEPA ברמה הגבוהה ביותר, הוא להתקשר למוקד הטלפוני הארצי של אוטמי זקין - 1-700-502-002.

 
אולי יעניין אותך גם: