מסנן פחם פעיל

 
 
מסנן פחם פעיל, למה צריך אותו? מהו בדיוק הפחם הפעיל, ומה הופך אותו לחומר יעיל כל כך עבור סינון אוויר ? בשביל להבין את כל היתרונות של פילטר פחם פעיל ואת השימושים השונים שלו, עלינו להבין ראשית מה הוא בדיוק פחם פעיל.
ובכן, הפחם הפעיל הוא צורה מסוימת של פחמן, המעובד בצורה שבה יש לו נקבוביות רבות, קרי שטח פנים רב במיוחד. שטח הפנים הנרחב הזה, שנע בממוצע בין 300 ללא פחות מ-2,000 מ"ר, מעניק לפחם הפעיל יכולת ספיחה גבוהה במיוחד של חומרים.
קל להבין, אם כן, מדוע הפחם הפעיל הוא חומר גלם יעיל כל כך בכל הנוגע למסנני אוויר, והכוונה היא במיוחד למסננים המשמשים אותנו במנדפים של מטבחים בהיקף גדול במיוחד – בתחום המסעדנות או בעולם המטבחים המוסדיים.
במטבחים שכאלה, בהם כמויות גדולות במיוחד של עשן ופליטה של חומרים מזיקים רבים, יש צורך במערכת איכותית של נידוף אוויר מחד, ושל סינון האוויר הנכנס למטבח מאידך – ועבור מטרה זו קיימים מוצרים איכותיים של סינון באמצעות פחם פעיל.
 
מסנן אוויר
 

פתרון איכותי למסעדות ומטבחים - מסנני פחם פעיל

 
  • סינון איכותי – כשאתם מזמינים פילטר פחם פעיל עבור המנדף שלכם, בין אם למטבח מוסדי ובין אם עבור מטבח של מסעדה, ודרך השירות האיכותי של אוטמי זקין, אתם מבטיחים לעצמכם בראש ובראשונה סינון איכותי של אוויר. בסביבה לחוצה ואינטנסיבית כמו מטבח בקנה מידה גדול, סינון אוויר איכותי הוא לא דבר שאפשר להקל בו ראש – ודרך המנדפים האיכותיים של אוטמי זקין אתכם מבטיחים לעצמכם סינון איכותי בתקנים הישראליים, הבין לאומיים ובכל תקנות חברות הביטוח וכיבוי האש.
  • שירות מקיף ואיכותי – אוטמי זקין לא רק יתאימו לכם פילטר פחם פעיל שמתאים לעסק שלכם, אנחנו גם נקפיד על טיפולים, ניקיונות והחלפות בהתאם לצורך שנחוץ לכם. פנו אלינו ותקבלו את השירות המקיף והאיכותי ביותר בתחום המסננים והחלפת מסננים למטבח ובכלל.
אוטמי זקין מציעים לכם מגוון מוצרים שיתאימו למטבח בהיקף ובאיכות המדויקים שנחוצים לכם מוקד הטלפון של אוטמי זקין הוא
1-700-502-002, והשירות שלנו נפרס על פני כל הארץ. אם אתם זקוקים להתקנה או טיפול שקשור לפילטר פחם פעיל, פנו אלינו ותקבלו את השירות האיכותי ביותר עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם בארץ.