מנדפים למטבח

 

התקנה ומכירה של מנדפים למטבח התעשייתי

 
אוטמי זקין מומחים בהתקנת מנדפים למטבח
התקנת מנדפים למטבח המסעדה היא הכרח חיוני לצורך הפעלה תקינה של המסעדה בהתאם לחוק. מנדפים למטבח, מבטיחים לאוורר את האוויר במטבח, תוך הוצאת כלל האוויר המזוהם החוצה

לצד שירות התקנת מנדפים למטבח, חברת אוטמי זקין מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון שירותים נוספים תיקון מנדפים, תחזוקת מנדפים והתקנת מערכות סינון אוויר נוספות.
 
 
תמונות מתוך פרוייקט התקנת מנדפים במטבח תעשייתי בתל אביב
 

:תחזוקה וניקוי מנדפים במטבחים זה אוטמי זקין

 
 
ניקוי מנדפים במטבחים מבוצע באמצעות ציוד מיוחד. בניגוד לניקוי רגיל וידני המתאים עבור מנדפים ביתיים,
במטבחים תעשייתיים יש צורך בעבודה בגובה ובשטח מוקף.
חל איסור על כניסה פיזית לתעלות וחשוב למנוע סכנה לבטיחותם האישית של העובדים. לפי השיטה האמריקאית לדוגמא, ניתן לבצע ניקוי מנדפים בעזרת החדרת מסיר שומנים תעשייתי מוקצף אל תוך מערכת הנידוף.
המטרה בשיטה הזו היא להסיר את השומן המצטבר בתוך מנדפים למטבח ולנצל את התכונות של קיטור בלחץ גבוה.

באמצעות הציוד החדיש העומד לרשות חברות מקצועיות ניתן לטפל גם בתעלות מפותלות של 28 מטר.
יחד עם זאת, חשוב להביא בחשבון פרמטרים כמו ניסיון, מיומנות והקפדה על סטנדרטים מחמירים. רק בצורה כזו ניתן לבצע את הניקוי על הצד הטוב ביותר ולמנוע נזקים בלתי הפיכים למטבח.
 
 

דרישות תקן עבור ניקוי מנדפים במטבחים

 
 
שורה ארוכה של דרישות תקן קובעות איזה סוג של ניקוי מנדפים למטבח אפשר לבצע:

  • תקן ישראלי,

  • תקן אמריקאי,

  • תקנות כיבוי אש,

  • דרישות חברות הביטוח
 
 
 
מנדפים למטבח
 
 
 
עמידה בקריטריונים ובתווי התקן מבטיחה עבודה יעילה וכמובן ביצועים ברמה גבוהה. הניקוי חיוני עבור מנדפים של המטבח והוא מאפשר גם הסרה של שומנים. עבודה עם טכנולוגיה חדשנית לצורך הניקוי משולבת עם טיפול מונע אש או שירות החלפת מסננים. השירות ניתן עבור בעלי מסעדות, בתי מלון, מפעלים, מקומות הארחה ועוד.
 
חברת אוטמי זקין בע"מ מתמחה בטיפול במערכות אוורור ונידוף עשן. לאורך השנים טיפלנו בכל סוגי המנדפים וכיום יש לנו ניסיון משמעותי גם בביצוע אחזקה שוטפת.
 
 
צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותוכלו להחזיר את המנדפים לפעילות תקינה. בואו להתייעץ עם המומחים ומנעו מראש את עוגמת הנפש של מנדפים מלוכלכים. אנו מתחייבים למחיר נוח ומציעים יחס אישי לכל לקוח.