מנדף כימי

 

מהו מנדף כימי ?

 
סביבת עבודה עתירת כימיקלים יכולה להיות סביבת עבודה מסוכנת למדי
אחד התחומים התעשייתיים הענפים ביותר והחשובים ביותר בעולם שבו אנחנו חיים הוא התחום הכולל תעשיות כימיות שונות. תעשיות אלה, שיכולות להיות כל דבר בין תעשיות כבדות ומזקקות נפט, ועד תעשיות של מוצרי יופי ותכשירים שונים, הן תעשיות בהן מתבצעות מצד אחד עבודת מעבדה רבה עם כימיקלים שיכולים להיות עדינים ביותר, ומצד שני עבודות פס ייצור בהן יש שימוש בכמות עצומה של כימיקלים לאחר ניתוח העבודה הנכונה איתם. ומה הסכנה במצבים אלה? ובכן, הסכנה המרכזית עבור העובדים במעבדות ובמפעלים כימיים היא של שאיפה וחשיפה לחומרים מזיקים, בעיקר חומרים נדיפים אותם ניתן לנשום. במצבים אלה, מנדף כימי הוא מוצר חשוב מאין כמותו.
 
מנדף כימי
 
כי בחירות נכונות מבצעים בלחיצת יד
 

למה מועיל ומה יתרונותיו?

 
 
מהו מנדף כימי ואיך הוא עובד? -מנדף כימי הוא למעשה מערכת, הכוללת מערכת של יניקת אוויר, סינון אוויר ופליטה של האוויר לכיוון חוץ. כך, למעשה, כאשר מתבצעת עבודה עם כימיקלים במעבדה – המנדף הכימי שואב אליו את האוויר בסביבת העבודה, כאשר הדגמים המתקדמים יותר מבצעים סינון פחם פעיל וספציפי עבור הכימיקל אותו צריך לסנן ולפלוט, ובשלב זה כל שנותר לעשות הוא לפלוט את האוויר המזוהם החוצה בתעלות ייעודיות, ולהזרים חזרה לחדר אוויר נקי וצח.

למה הוא מועיל ומהם יתרונותיו? -התועלת של מנדף כימי ברורה לעין עבור כל מי שעובד עם כימיקלים שונים, והיא חשובה מאין כמותה ברמה הבריאותית. כמובן שבכל מקרה מעבדה שעובדת עם כימיקלים לא יכולה להיות מאושרת ברמת התקן ללא מנדפים .
כימיים איכותיים ומתאימים להיקף החדר והעבודה, היתרונות של מנדף איכותי גם הם ברורים כשמש, כשמנדף ברמה איכותית שמותקן באופן מקצועי הוא פשוט הבטחת בריאות העובדים לאורך זמן רב.
 
 

להתקנת המנדף האיכותי ביותר בצורה המקצועית ביותר – פנו לאוטמי זקין

 
חברת המתמחה ביותר בארץ באופן מיוחד בכל מה שנוגע להתקנת מנדפים מסוגים שונים היא אוטמי זקין– ואם אתם זקוקים להתקנה של מנדף כימי, הגעתם למקום הנכון. יחד, נבחר את המנדף המתאים ביותר לצרכי העסק שלכם, ונבצע התקנה מקצועית ואיכותית ללא פשרות שלו.